Milgapo

סטודנטים? הגעתם למקום הנכון!

כל השאלות (וכל התשובות) על מלגות לימודים
(התוכן באתר רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אולם הוא מתייחס לשני המינים)

השאלות הכי נפוצות
שאלה? תשובה!
"כמה מלגות יש היום בארץ?"

כמות המלגות בארץ משתנה כמעט כל שנה כיוון שיש קרנות ועמותות שנסגרות, ומהצד השני גם כאלו אשר נפתחות. כרגע באתר Milgapo יש למעלה מ-850 מלגות פעילות! אם עוד לא עשיתם זאת, אז הירשמו והמערכת תאתר עבורכם את המלגות המתאימות לכם באופן אישי בקליק!

"מתי הכי כדאי לי להגיש מועמדות למלגות? יש תקופה שבהן כל המלגות נפתחות להגשה?"

יש מלגות אשר פתוחות כל השנה ואפשר להגיש אליהן מועמדות בכל שלב. אבל בהחלט אין ספק שה'פיק' מבחינת תקופת ההגשות היא בחודשים אפריל עד ספטמבר, שם תוכלו למצוא מלגות רבות להגיש מועמדות אליהן.

"לפי איזה קרטריונים בוחרות הקרנות מי מקבל מלגה ומי לא?"

כמו בשאלות רבות אחרות, גם כאן, התשובה היא שזה 'משתנה ממלגה למלגה'. ישנן קרנות שמעניקות מלגות לחיילים משוחררים, חלק יעניקו מלגות סיוע לפי מצב סוציו אקונומי, וחלק יעניקו מלגות בכלל לפי מוצא / מגזר / דת או ציונים בלימודים. זה קשה לחפש - אבל אם תשתמשו באתר Milgapo תקבלו את רשימת המלגות המתאימה לכם בקליק, אז למה לא? :)

"יש לי כבר מלגה שקיבלתי השנה, אני יכול לקבל עוד מלגות או שאין לי מה לנסות?"

ברור שלהגיש! יש סטודנטים הרשומים באתר Milgapo אשר כבר זכו לקבל 3 ו-4 מלגות לשנה אחת. מלגות רבות אינן מתייחסות כלל לנושא קבלת המלגות של הסטודנט מגורם אחר ולכן במצבים רבים זה כלל לא משפיע על מועמדותו של הסטודנט.

"איך אני יודע איזה מסמכים צריך לצרף לכל מלגה?"

לפעמים קצת ולפעמים ה-מ-ו-ן, זה משתנה ממלגה למלגה. בדר"כ אם הקרן/העמותה יעניקו מלגות לסטודנטים על בסיס סוציו אקונומי אז המסמכים יהיו רבים ויהיו קשורים למצבו הכלכלי של הסטודנט ושל משפחתו. במידה והמלגות יהיו על בסיס ביצוע פעילות חברתית בתמורה, אז המסמכים יהיו שונים למשל: המלצות ו/או קורות חיים.

"אני רק מתחיל ללמוד בשנה הבאה אז אין לי את כל המסמכים עדיין, האם להתחיל לחפש מלגות כבר עכשיו?"

חד משמעית כן! מלגות רבות כבר נסגרות להגשה כאשר אתם מתחילים את התואר וההגשה אליהן צריכה להתבצע לפעמים גם חצי שנה לפני תחילת שנת הלימוד. הקרן/העמותה תתחשב בכך שטרם השגתם את כל המסמכים הרלוונטיים ותוכלו לצרפם בהמשך הדרך.

"וואי.. לכל מלגה יש מלא תנאים וקריטריונים! איך אני מוצא איזה מלגות מתאימות לי באופן אישי?"

בקלות – בשביל זה יש את האתר Milgapo. האתר מכיל למעלה מ-850 מלגות פעילות לסטודנטים הלומדים באחד ממוסדות הלימוד בארץ. היכנסו לאתר > הזינו את הנתונים האישיים שלכם > והמערכת הייחודית של 'מלגהפה' תעשה עבורכם את הפילוח ותאתר עבורכם את כל המלגות בארץ המתאימות לכם באופן אישי!

"שמתי לב שהרבה מלגות מבקשות תמורה עבור המלגה ואין לי זמן להתנדב. יש מלגות ללא התנדבות/תמורה?"

יש הכל מהכל! באתר Milgapo קיימות לסטודנטים המון מלגות ללא התנדבות, וקיימות גם מלגות עם התנדבות. היתרון הגדול באתר הוא שכל סטודנט יכול להזין בדיוק את מה שמתאים לו באופן אישי ומה שהוא מעדיף והמערכת כבר תציג לכם את המידע בצורה מדויקת לבקשתכם.

"הגשתי מועמדות למלגה באופן עצמאי, ואף אחד לא עונה שם. איך אני יודע מתי אני מקבל תשובה על המלגה?"

כל מלגה עובדת בצורה שונה. ישנן מלגות אשר יחזירו תשובה במייל/טלפון ממש בשבוע הראשון לאחר הגשת המועמדות של הסטודנט. לעומת זאת, ישנן קרנות/עמותות שמעניקות תשובה רק לאחר 6-7 חודשים (!). בנוסף, חשוב לזכור שיש קרנות שכלל לא מעניקות תשובות לסטודנטים אשר לא התקבלו, ומפרסמות רק לזוכים על זכייתם.

אתר Milgapo
שאלה תשובה
"הזנתי את הנתונים שלי והאתר מצא לי כל מיני מלגות, האם אלו מלגות מעודכנות?"

ברור! כל המלגות אשר נמצאות באתר הן מלגות מעודכנות. לפני שאנחנו מזינים מלגה במערכת צוות היועצים שלנו יוצר קשר אישי עם אחד ממנהלי המלגה כדי לוודא שהמידע המופיע לכם הוא מידע רלוונטי ועדכני.

"אני מעוניין להירשם לחבילת ההגשה האוטומטית, מה אקבל בתמורה?"

השירות הייחודי של חבילת ההגשה האוטומטית שלנו יעניק לכל סטודנט פתרון מלא להתעסקות במלגות למשך שנה שלמה או אפילו לכל התואר! מאתרים לכם בדיוק את המלגות המתאימות לכם, מגישים אתכם אוטומטית לכל המלגות, מעניקים לכם גישה למלגות הבלעדיות רק ללקוחות מלגהפה, ומעניקים ליווי צמוד (גם טלפונית) לאורך כל התקופה בנוגע לכל שאלה או כל עזרה שאתם צריכים! אנחנו פה בשבילכם :)

"שמתי לב שאני מגיש את עצמי ל-2-3 מלגות בשנה אז חשבתי להצטרף לשירות ההגשה, לכמה מלגות תגישו אותי?"

חשוב לנו לציין שכמות ההגשות שאנחנו מבצעים עבור כל סטודנט משתנה בהתאם לנתוניו האישיים של הסטודנט. מה שכן, ממוצע המלגות שסטודנט מוגש אצלנו (נכון לחודש מאי 2018) זה 14 מלגות בשנה! תעשו את החישוב לבד: הסיכוי שלכם כנראה משתפר כאשר אתם מוגשים לפי 7 מלגות לא? :)

"אני רשום לחבילה חינמית באתר שרק מראה לי את המלגות ואני מעוניין לשדרג לחבילה שהאתר מגיש אותי באופו אוטומטי, איך עושים את זה?"

קל. לוחצים 'התחבר', מכניסים בשם משתמש את המייל איתו נרשמתם, בסיסמה את הסיסמה אותה קיבלתם למייל בהרשמה הראשונית ומתחברים לחשבונכם האישי. לאחר ההתחברות תגיעו לעמוד בחירת החבילה ושם תוכלו לבחור האם אתם מעוניינים שנגיש אתכם לשנה / שנתיים / שלוש שנים! מסתבכים? התקשרו אלינו ונעזור לכם: 03-616-0641

"אני כל הזמן מקבל מיילים על זה שהגשתם אותי למלגות, איך אפשר לבדוק את מצב ההגשות שלי?"

לכל סטודנט הרשום אצלנו יש איזור אישי ובו ניתן להתעדכן על הסטאטוס בנוגע לכל מלגה ומלגה. איך בודקים? מתחברים לחשבון האישי, ולוחצים למעלה על 'מלגות בתהליך'. בתוך איזור זה ניתן לראות לאילו מלגות הוגשתם ובאיזה תאריך, ולאילו מלגות תוגשו בעתיד ובאיזה תאריך.

"קיבלתי קוד קופון שמעניק לי את השירות של ההגשה האוטומטית במתנה מהמוסד/ממרכז הצעירים! איך אני משתמש בו?"

קודם כל - מזל טוב! אז איך משתמשים בו? מגיעים לעמוד בחירת החבילה, ומעל החבילות תוכלו לראות שיש רובריקה שבה ניתן להזין את הקוד. לאחר הזנת הקוד ליחצו 'אישור' והמערכת תכניס אתכם אוטומטית לחשבונכם האישי ותעניק לכם את שירות ההגשה האוטומטית בחינם!

אבטחת מידע באתר
שאלה תשובה
"נרשמתי ל-Milgapo והזנתי כל מיני נתונים, האם הפרטים שלי מוגנים?"

בוודאי! האתר מגן על כל הנתונים שלכם ברמה הגבוהה ביותר שיש. בנוסף, מיזם מלגהפה קיבל את רמו"ט (משרד המשפטים לניהול מאגרי מידע) ומבצע הכל לפי חוק כדי להגן על פרטיותכם כמשתמשים

"האם אתם מעבירים את הנתונים שלי לגורמים נוספים?"

חלק משירות ההגשה שאנו מעניקים לסטודנטים רבים, תפקידו לעזור לכם הסטודנטים לקבל מלגה ללימודים. לכן, באישורכם כמובן, אנחנו מעבירים את המידע הרלוונטי לקרנות/עמותות השונות כדי שמועמדותכם תוגש למלגה בתקווה שתקבלו מימון לתואר!

נשמח לפרסם את המלגות על מנת לשרת את הסטודנטים/ות על הצד הטוב ביותר! הכניסו את פרטיכם ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם. ניתן גם להתקשר 1-800-311-311

נשמח לפרסם את המלגות על מנת לשרת את הסטודנטים/ות על הצד הטוב ביותר! הכניסו את פרטיכם ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם. +ניתן גם להתקשר 1-800-311-311

;